Načítání...

Nejlepší seznamka pro nezadané z Liberecka.

Často kladené dotazy

1. Pro koho je tahle seznamka určená?

Tenhle web je určený pro všechny, kteří mají seriózní zájem se s někým vážně a dlouhodobě seznámit. Naše seznamka má reálné výsledky - dali jsme dohromady už řadu šťastných párů a jsme za to velmi rádi. Chcete-li se skutečně seznámit, uděláme všechno pro to, abychom Vám nabídli dostatečný počet relevantních protějšků, kteří také hledají seznámení. 

2. Je tato seznamka zdarma?

Všem uživatelům nabízíme zdarma první období po registraci, tzv. Základní služby, poté je třeba zaplatit si za Kompletní / Exkluzivní služby a přístup k seznamce. Účelem Základních služeb je, aby si nejprve každý seznamku mohl zdarma vyzkoušet a zjistit, jak to uvnitř žije, vypadá a funguje. Pak se můžete snadno rozhodnout, jestli Vám seznamka se svými funkcemi a rostoucí komunitou stojí za to.

3. Čím se tahle seznamka liší?

Víme, že u monitoru těžko narazíte na lásku na první pohled. Online proces seznamování trvá déle, a proto i naše služby jsou na delší období. Klade to ovšem také nároky na Vás coby uživatele. Většina z nás nevypadá jako Channing Tatum nebo Emma Stone, a proto to chce trochu trpělivosti. Nesmíte se dát odradit, pokud hned při prvním vyhledávání nenajdete někoho, kdo splňuje všechna Vaše tajná přání. Na seznamku byste se měli pravidelně vracet, abyste měli přehled, kdo nový se přihlásil od Vaší poslední návštěvy. U nově registrovaných protějšků máte totiž největší šanci na seznámení. Během doby placených služeb se na seznamce postupně objeví velké množství potenciálních protějšků z Vaší věkové skupiny. Chce to jen vydržet! 

4. Jak najdu "Nastavení" nebo "Profil" a jak se mám "Odhlásit" z účtu?

Pro "Nastavení" a snadné "Odhlášení" ze svého účtu klikněte nejprve na svou přezdívku nebo fotku. Objeví se nabídka: "Nastavení" a "Odhlásit". V "Nastavení" najdete možnosti týkající se dispozice s účtem (profilem). 

Pokud si nejste jistí, mrkněte se na gif:

 

5. Jak se zorientovat na mobilu?

Naše seznamka je plně responzivní. Se zobrazením stránek byste tak neměli mít žádné problémy. 

Vrchní menu na mobilu vypadá takto: 

Srdíčko Vás odkáže na Přehled, lupa na Hledání, třetí ikona Vám ukáže nástěnku se Vzkazy, čtvrtá položka Vás pošle do Zpráv a poslední ikona, se třemi čárkami, je hlavní menu. Samotné hlavní menu Vám rozbalí tenhle přehled sekcí seznamky.

6. Kde si upravím profil, změním fotku nebo nahraju další?

Nezdá se Vám něco, co jste o sobě napsali, nebo Vás políbila múza? Našli jste fotku, ktará Vás lépe vystihuje? Svůj profil a fotku můžete kdykoliv upravit kliknutím na "Profil na horní liště. Následně stiskněte tlačítko "Upravit profil a pak už si snadno doplníte informace do svého profilu. Nezapomeňte nakonec zmáčknout "Uložit". Pamatujte, že s vyplněným profilem roste šance, že Vás někdo osloví. Třeba někdo také navštěvuje kurzy salsy nebo poslouchá stejný playlist na Spotify! Zároveň ale důkladně zvažte, co už zasahuje do sféry důvěrných informací. 

Popsaný proces zobrazuje i tento gif:

 

7. Co je a co není zbytečné vyplnit v profilu?

Naprosto chápeme, že na seznamku jste přišli hledat, ne vyplňovat dotazník, a těšíte se, až si s někým novým začnete psát. Představte si ale, že narazíte na prázdný profil bez fotky. Jakou máte motivaci takovému člověku napsat? Nulovou. Z toho také vychází seznam toho, co je dobré si v profilu vyplnit. Určitě si nahrajte fotku. Nestyďte se a ukažte svůj obličej, nebo aspoň postavu. Doporučujeme i prozradit něco málo o sobě (v poli "Jak by mě popsal/a kámoš/ka"). Napište dvě nebo tři své vlastnosti, k tomu doplňte nějaký koníček a co máte rádi. (Pokud se chcete možná trochu pobavit, mrkněte se na náš návod, jak si určitě profil nevyplňovat. Jen klikněte/tapněte sem.) Obecně platí, že čím více pravdivých detailů o sobě uvedete, tím větší máte šanci najít někoho s podobným pohledem na svět a založit trvalý a pevný vztah.

8. Jak by měla vypadat profilová fotka?

Bez fotky se nedostanete do vyhledávání, protože by nebylo fér prohlížet si fotky a profily ostatních, když jim nedáte možnost prohlédnout si to samé. Když už si jdete fotku nahrávat, rovnou se chopte telefonu a vyfoťte se. Máte tak aktuální fotku, kterou jste nepoužili jinde. S velikostí fotky to nepřehánějte. Většina lidí seznamku používá na mobilu, takže obrázek by měl mít max. 4MB. I to už je skoro na plakát. :) 

Na fotce se dívejte do objektivu. Vytváříte tak pocit upřímnosti a hned navozujete kontakt. Úsměv Vám zpříjemní rysy a nasbírá pár plusových bodů. Nejlépe hodnocené profily ukazují vlastně pouze hlavu, resp. obličej, takže na fotce opravdu není moc co vymýšlet.

9. Jak se seznámím?

Když se úspěšné zaregistrujete a podrobně vyplníte svůj profil, porozhlédněte se. Můžete vyhledávat protějšky, prohlížet jejich profily nebo je hodnotit. Také byste měli sami oslovovat ostatní uživatele prostřednictvím zpráv a nespoléhat se tak na druhé. Jelikož k nám neustále proudí noví členové, je důležité se pravidelně do seznamky vracet a kontrolovat kdo nový se přihlásil. Výrazně to zvýší Vaše šance! Pokud máte problém někoho oslovit, nabízíme v exkluzivních službách možnost kontaktovat zprostředkovatele. Pokud se na něj obrátíte, Vaším jménem může oslovit dva Vámi vybrané protějšky, případně s Vámi probere další kroky vedoucí k úspěšnému seznámení. Stačí stisknout tlačítko "Osobní zprostředkovatel" na Vašem nebo cizím profilu a napsat zprávu.

10. Můžu v rámci Základních služeb zdarma někomu napsat zprávu?

Ano, můžete. Základní služby nabízí vyhledávání, procházení výsledků vyhledávání, omezené procházení profilů, psaní čtení zpráv. Máte tedy šanci si někoho najít a oslovit - jen se toho nebát.

Jak někomu napsat zprávu Vám názorně ukazuje tenhle gif.

zprávy

11. Jak a kdy si přečtu zprávy od ostatních uživatelů?

Pro přečtení zpráv od ostatních uživatelů klikněte na "Zprávy na hlavním panelu (vedle Vaší fotky a jména). Na mobilu stačí najít v horním panelu ikonu obálky. Uvnitř uvidíte své konverzace s počty nepřečtených zpráv. 

Zprávu od jiných uživatelů si můžete přečíst jednak v rámci Základních služeb a poté kdykoliv v průběhu trvání některého z balíčků placených služeb. 

12. Co znamenají znaky "▶◀" v některých zprávách?

Zpráva ve formě "▶ :-) ◀" má iniciační funkci. V rámci Základních služeb se tímto automaticky iniciuje konverzace u uživatele, který má méně kontaktů. 

13. Dostanu odpověď, i když nemám aktivované kompletní nebo exkluzivní služby?

Odpověď dostanete a přečíst si ji pochopitelně můžete i v rámci Základních služeb. Po expiraci Zákadních služeb se ale do sekce Zpráv na svém účtu dostanete jen po aktivaci kompletních nebo exkluzivních služeb. Ale nebojte, zprávy od pisatele zůstanou bezpečně uložené ve Vaší schránce. Pro kompletní služby se můžete rozhodnout kdykoli a ke svým zprávám se tak následně bez problémů dostanete. 

14. Za co se vlastně na seznamce platí?

Tak jako u kterékoli jiné kvalitní služby, i za seznamku dává smysl platit. Platící uživatelé získávají výhodu delšího času na seznamování, 7x vyšší viditelnost profilu, a také možnost využívat všechny funkce seznamky. Emailový kredit můžete kdykoli vyměnit za emailový kontakt na Vámi zvolený protějšek, vidíte kompletní informace všech uživatelů, přesný věk a odkud protějšek je. Navíc žádná seznamka zdarma Vám nedokáže zaručit takovou viditelnost a kvalitu jako poctivá placená seznamka.

15. Prodlužuje se předplatné po skončení služeb automaticky?

Pro odpověď na tuto otázku jděte do "Nastavení", kde najdete Seznam plateb. Pokud pod tímto seznamem uvidíte tlačítko Zrušit předplatné, můžete na ni kdykoli kliknout. Pokud jej zrušíte nebo tuto položku v nabídce vůbec nenajdete, pak platby probíhají pouze jednorázově a pro jakékoliv další prodloužení služeb budete muset znova provést platbu.

16. Je možné platit i cizí platební kartou a dá se to udělat i ze zahraničí?

Samozřejmě to možné je. Všeobecně uznávané karty, jako jsou Visa nebo MasterCard, dokážeme přijmout bez ohledu na to, která banka v jaké zemi kartu vydala. Globalizace v praxi!  

Jak si akltivovat kompletní služby a začít propagovat profil naznačuje gif:

platba

 

17. Co dělat když jsem zapomněl své heslo?

Těch hesel, PINů a čísel, co si člověk musí pamatovat! Kdo by někdy nezapomněl? Naštěstí se takový problém snadno vyřeší. Postup je následovný: jděte na domovskou stránku, zadejte do přihlašovacího formuláře svou emailovou adresu a potvrďte. V dalším kroku se objeví položka "Zapomenuté heslo?“, na niž kliknete. Na uvedený email Vám pak od nás přijde nová zpráva s odkazem. Na tento odkaz klikněte a na stránce, která se Vám otevře, zadejte své nově zvolené heslo. Následně už se můžete pomocí tohoto hesla přihlásit.

18. Jak zrušit zasílaní emailů?

Pokud si přejete zrušit zasílaní informačních emailů o nově příchozích členech, aktivitě ostatních uživatelů apod., podívejte se ve svém profilu do sekce "Nastavení". V kolonce "Obecné", klikněte do okénka vedle "Zasílání emailů“ tak, aby se objevilo "VYP.

19. Jak smazat profil na seznamce?

Už jste se seznámili a odlétáte na svatební cestu? Svůj profil můžete kdykoliv smazat kliknutím na svoji přezdívku a následně na tlačítko "Nastavení". Posuňte se do spodní části stránky na sekci "Stav účtu" a vyberete možnost "trvale smazat můj účet". Pak už si můžete užívat svatební cesty, ať míříte k Lipnu nebo na Seychely! 

Mrkněte se, jak si Jakub, poté, co si našel přítelkyni, maže profil:

smazání